+420 773 335 566

Zavolejte si pro konzultaci.

Hledat
647
řešených případů

O mně a jak pracuji

Advokátní kancelář - Mgr. Libuše Ondreášová

Mgr. Libuše Ondreášová - advokátní kancelář

Jsem absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Právnické zkušenosti jsem následně sbírala v renomovaných advokátních kancelářích, a to nejprve jako advokátní koncipient, a po úspěšném složení advokátních zkoušek u České advokátní komory, také jako zaměstnaná advokátka.

Vlastní advokátní kancelář jsem zakládala s vizí poskytovat klientům kvalitní právní služby a být jim nápomocná při řešení jejich právních problémů.

Při své práci si zakládám na osobním a korektním přístupu ke každému klientovi. Samozřejmostí je pro mě řešení případu s náležitou odborností a pečlivostí. Na podkladě celkového posouzení věci se vždy snažím nalézt její nejvhodnější a nejefektivnější řešení tak, aby byla posazena práva klienta, případně ochráněny jeho zájmy. K tomu využívám nabyté znalosti a zkušenosti, které se snažím neustále rozvíjet. Právní služby poskytuji ve všech oblastech práva, občanům i podnikatelským subjektům. Ráda Vám budu nápomocná při vyřízení drobné či jednorázové právní záležitosti, jakož i s řešením komplexního právního problému či agendy.

S dotazy se na mne můžete obrátit také na mé Facebookové stránce.